تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیاد

132
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیادReviewed by سایت تحلیلها on Jan 4Rating: 4.0تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیادتحلیل تکنیکال خزامیا | زامیاد

تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیاد

همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌نمایید، پس از عدم توانایی قیمت در عبور از تراز مقاومتی 1880 ریال در اواخر فروردین ماه سال جاری، با افزایش عرضه قیمت آهنگ کاهشی به خود گرفت که زمینه افت قیمت تا محدوده 1160 ریال در اواخر خرداد ماه فراهم شد و در این سطح با اقبال خریداران، قیمت یک رشد تقریباً 45 درصدی را در مدت کمتر از یک ماه تجربه کرد. در ادامه با رسیدن به این سطح مجدداً با افزایش عرضه، قیمت روند کاهشی به خود گرفت که این افت قیمت تا زیر قیمت اسمی در محدوده 970 ریال اتفاق افتاد. در حال حاضر با آرایش دو الگوی هارمونیک ab=cd- butterfly و واگرایی مثبت غیر ایده آل، شاهد برگشت قیمت از این سطح هستیم. انتظار می‌رود در صورت شکست خط روند نزولی در محدوده 1080 ریال و تثبیت حداقل دو روز در بالای این سطح، شاهد رشد قیمت تا محدوده 1160 ریال و 1250 ریال باشیم. شکست احتمالی تراز حمایتی 950 ریال تحلیل فوق را نقض خواهد کرد و به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با شکست این سطح، نسبت به استراتژی خروج تصمیم مناسب را اتخاذ نمایند.

نتیجه‌گیری: با شکست خط روند نزولی در محدوده 1080 ریال می‌توان اقدام به معامله خرید نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال خزامیا | زامیاد

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن