تحلیل تکنیکال خمحرکه | نیرو محرکه

30
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خمحرکه | نیرو محرکهReviewed by سایت تحلیلها on Jan 10Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خمحرکه | نیرو محرکهتحلیل تکنیکال خمحرکه | نیرو محرکه

تحلیل تکنیکال خمحرکه

تحلیل تکنیکال خمحرکه | نیرو محرکه

خمحرکه در تایم فریم هفتگی طی یک دوره رشد پرشتاب از ٩٩٨ ریال تا ٣٢٨٣ ریال رسیده است و پس از آن وارد یک سیکل اصلاحی به صورت abc شده و تا محدوده ٧٨/۶درصد فیبوی رشدش را اصلاح نموده و با تشکیل الگوی هارمونیک ab=cd در محدوده ١۶٠٠ریال به کف کانال نزولی کوتاه مدت برخورد کرده است و با توجه به واگرایی مثبت در مکدی و اشباع فروش در اندیکاتورها بنظر میرسد توانایی برگشت روند و ورود به نوسانات مثبت برای سهم مهیاست. در صورتی که محدوده ١۵٠٠-١۶٠٠ریال از دست برود محدوده محکم بعدی ١٢۵٠ ریال با تشکیل الگوی هارمونیک صعودی همراه خواهد بود. خمحرکه از لحاظ نموداری یکی از کم ریسک ترین نمادهای قطعه سازی در بازار است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن