تحلیل تکنیکال یک قطعه ساز پر پتانسیل !

868
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال یک قطعه ساز پر پتانسیل !Reviewed by علی خوش اقبال on Oct 21Rating:

تحلیل جامع شماره نه: خموتور

تحلیل تکنیکال موتورسازان تراکتور (خموتور) :

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این روزها بازار قطعه سازان بسیار داغ است، شاخص این گروه موفق یه شکست خط روند نزولی خود شد و لیدر این گروه نیز معاملات پرحجمی را تجربه می کند، شرکت موتور سازان تراکتور که با نماد خموتور در بورس تهران و در گروه خودرو سازی معامله می شود یکی از شرکت های پرپتانسیل این گروه است که از وضعیت بنیادی بسیار مناسبی برخوردار است، در این تحلیل به بررسی این نماد از دیدگاه تکنیکال و از تمامی زوایا می پردازیم .

بررسی نمودار خموتور از دیدگاه امواج الیوت

ابتدا به سراغ نمودار این نماد در تایم فریم هفتگی می رویم، ملاحظه میکنید که پس از اصلاح شاخص این سهم نیز به اصلاح خود پرداخته است، نمودار از دیدگاه امواج الیوت در یک موج چهار اصلاحی به سر می برد که از شاخص کسب سود پایینی برخوردار است، این به این معنی است که انتظار داریم قیمت در موج پنج احتمالی نهایتا موفق به صعود تا سقف قبلی خود بشود، اسیلاتور الیوت از وضعیت مناسبی برخوردار است، و قیمت بالای کانال های زمانی حفظ شده است.

تحلیل تکنیکال موتور سازان تراکتور که با نماد خموتور

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای
bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن