تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

74
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروReviewed by سایت تحلیلها on Jun 12Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروتحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

در تایم فریم روزانه پس از یک دوره رشد شارپ در محدوده قیمتی۴٧٨تومان وارد اصلاح شده و پس از یک دوره نوسان تا ۵٠ درصد رشد قبلی را اصلاح نموده است. از لحاظ نموداری حمایت های معتبری در  محدوده٣١٠-٣٢٠دارد که برابر با۵٠درصد فیبو و نزدیک میانگین صد روزه است و میتوان پولبک به قیمت قله قبلی سهم در نظر گرفت. از نظر تراکم زمانی یک تراکم در محدوده فعلی و یکی حدودا ۴۵ روز دیگر در نمودار مشاهده میشود. از نظر اندیکاتورها و اسیلاتورها سهم هنوز واگرایی مثبت را تایید نکرده ولی در حال تشکیل آن میباشد.  وضعیتDTهم هنوز تا اشباع فروش مقداری زمان نیاز دارد. در صورت از دست رفتن محدوده٣١٠ حمایت معتبر بعدی در محدوده٢۶٠-٢٧٠برابر ۶٢درصد فیبوی اصلاحی و میانگین٢٠٠روزه و پولبک به خط روند نزولی شکسته شده میباشد که حمایت بسیار محکم و معتبری قلمداد میگرد. در صورت عبور از٣٨٠ با رعایت حد ضرر ٣١۵ میتوان سهم را مورد بررسی قرار داد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن