تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

264
telegram nokhbegan-start

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

خودرو یک رالی صعودی را از محدوده 170 تومان شروع کرده و توانسته خود را بالای تن کن سن تثبیت کند اکنون تن کن سن از قیمت حمایت می کند اما کی جن سن نقش مقاومت را بازی می کند و جلوی حرکت صعودی را گرفته است. به نظر میرسد قیمت کمی در این محدوده متعادل شود تا این دو میانگین متحرک به هم نزدیک شوند و فاصله را از هم کم کنند و دوباره قیمت به آهنگ صعودی خود تا محدوده 240 تومان ادامه دهد. آرایش اندیکاتور RSI نشان دهنده قوی بودن موج صعودی است که کما کان پتانسیل رشد را دارد. RSI در تایم فریم هفتگی تازه ازمحدوده بیش فروش خارج شده و در تایم فریم روزانه بالای 50 قرار گرفته است.
اما در محدوده 230 تا 240 تومان قیمت همزمان به سطوح فیبوناچی و محدوده حمایت /مقاومتی سهم خواهد رسید که عبور از این محدوده کار ساده ای نخواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

منبع : شرکت مشاور سرمایه گذاری هدف حافظ

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن