تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

68
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروReviewed by سایت تحلیلها on Sep 4Rating: 4.0تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروتحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو

همان طور که در چارت نماد خودرو مشخص است، قیمت سهم پس از شکست کف مثلث رسم شده می تواند تا محدوده S1=280  و پس از آن محدوده S2=270 کاهش یابد و پس از آن شاهد برگشت قیمت باشیم.
اهمیت این محدوده از این جهت است که منطبق بر محدوده 50 درصد فیبوی اصلاحی موج قبلی و همین طور منطقه پولبک به ماکزیمم قیمتی و محدوده 100 درصد فیبوی برگشتی موج کاهشی قبلی است، که اهمیت این منطقه را دو چندان کرده است. از سوی دیگر تشکیل واگرایی مثبت در میله های هیستوگرام در اندیکاتور MACD می تواند این محدوده را  به نقطه برگشت در این نماد تبدیل کند. در صورت اولین برگشت مقاومت سهم محدوده R1=305 و پس از آن محدوده بسیار مهم R2=315 مهم ترین مقاومت در را ه صعود نماد خودرو است.

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد – تحلیلگر: محمد رستمی
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن