تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

290
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروReviewed by سایت تحلیلها on Jan 3Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروتحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

همانطور که در تحلیل قبلی در تاریخ 1394/06/30 اشاره کردیم ، با شکست کف مستطیل در محدوده 2000 ریال شاهد افت قیمت در این نماد بودیم. در حال حاضر با آرایش الگوی هارمونیک butterfly و واگرایی مثبت با اندیکاتور مکدی شاهد برگشت قیمت از محدوده 1450 ریال هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار می‌رود تا زمانی که این سطح حمایتی از پایین شکسته نشود و در صورت همراهی بازار، شاهد رشد قیمت تا محدوده 1870 ریال و 2100 ریال باشیم. به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با بررسی همه جوانب در قیمتهای فعلی اقدام به خرید نمایند. چرا که به نظر می‌رسد صعود فعلی مقطعی بوده و بار دیگر در این گروه، شاهد کاهش سود باشیم. چرا که به عنوان نمونه در نماد خودرو، پیش‌بینی فروش 510000 دستگاه شده بود و در نیمه اول سال، علیرغم تولید 260000 دستگاه، شاهد فروش 216000 دستگاهی بودیم. در سه ماهه سوم نیز شاهد تولید 87000 دستگاهی و فروش 106000 دستگاه بودیم. پوشش 63 درصدی آن هم با کمک پیشنهادهای تشویقی دولت برای خرید خودرو و پیش فروش اعتباری، نتوانسته است کماکان منجر به تغییر معنادار آمار تولید و فروش این شرکت‌‎ها شود و لذا به نظر می‌رسد باید کماکان انتظار کاهش سود را در این شرکت‌ها داشته باشیم.

نتیجه‌گیری: در قیمت‌های فعلی می‌توان اقدام به خرید نمود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خودرو

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن