تحلیل تکنیکال خوساز و هدف های حرکتی سهم

411
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خوساز و هدف های حرکتی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jan 4Rating:

تحلیل تکنیکال خوساز

در بررسی روند حرکتی سهم شاهد شکل گیری الگوی سر و شانه سقف در روند صعودی هستیم.برای روند شاهد تکمیل این الگو و شکست خط گردن در محدوده 285 تومان هستیم.باتوجه به ریزش سهم تا هدف 260 تومان تارگت اول تکمیل و انتظار پول بک مقطعی تا هدف 284 تومان را داریم.باتوجه به فشار فروش اسیلاتور مک-دی کلاسییک و اسیلاتور قدرت پس از تکمیل پول بک سهم انتظار افت تا بازه میان مدت 200 تومان وجود دارد.هدف ریزشی سهم در تارگت دوم مرز 200 تومان میباشد که کف حمایتی میان مدت سهم حساب میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال خوساز

نتیجه گیری :

  • محدوده مناسب خرید : 260
  • حد ضرر :  240 تومان ( اگر سهم از این قیمت پائین تر رفت از سهم خارج شویم )
  • حد سود :  280 تومان ( با نزدیک شدن به این قیمت می توانیم پله به پله از سهم خارج شویم )

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال مداران و حمایت قوی سهم
نوشته بعدیدر کنار هم سهامداری با هم (15-10-1393)
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن