تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل

830
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزلReviewed by سایت تحلیلها on Nov 14Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزلتحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل

تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل

نماد خکاوه علاقه مندان خاص خود را دارد. این نماد از ابتدای امسال روندی کاهشی داشته و هنوز نتوانسته است از خط روند نزولی خود عبور نماید. اما مسیر حرکت خکاوه طی چند روز گذشته با تشکیل یک کف (که البته هنوز کامل نشده) بالاتر شکل بهتری به خود گرفته است. همچنین اسیلاتور ار اس ای در آستانه عبور از مرز 50 واحدی خود است. به نظر می رسد این سهم در حال دورخیز برای عبور از مقاومت های پیش روی خود باشد اما قطعیت بخشیدن به این پیش بینی کمی زود هنگام است. چنانچه قیمت در مسیر احتمالی ِ رشد قرار بگیرد، در ابتدای کار مقاومت کیجونسن در حوالی 86 تومان و مهمتر از آن خط روند نزولی سهم است که می‌تواند مانع پیشرفت قیمت گردد.

اما عبور از این محدوده که هم اکنون فاصله زیادی نیز با آن ندارد ( هر چند که مقاومت 95 تومانی را هم در ادامه کار پیش روی خود دارد) می‌تواند علاقه مندان جدیدی را به سمت خریداران این نماد روانه کند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حد ضرر برای خریداران این سهم محدوده 80-75 تومان خواهد بود.

نمودار تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل تصویر تحلیل تکنیکال خکاوه

منبع : کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن