تحلیل تکنیکال خکمک | کمک فنر ایندامین

253
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خکمک | کمک فنر ایندامینReviewed by سایت تحلیلها on Dec 26Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خکمک | کمک فنر ایندامینتحلیل تکنیکال خکمک | کمک فنر ایندامین

تحلیل تکنیکال خکمک | کمک فنر ایندامین

همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید، در تایم فریم روزانه خکمک (کمک فنر ایندامین)، از اواخر دی ماه 92 تا کنون، قیمت در یک کانال صعودی در نوسان است و پس از برخورد قیمت به سقف کانال، با افزایش عرضه از سوی فروشندگان شاهد اصلاح قیمت تا محدوده 750 ریال بودیم که قبل از رسیدن مجدد قیمت به کف کانال، با اقبال خریداران شاهد برگشت قیمت هستیم. در حال حاضر قیمت در بالای خط روند نزولی داخلی و در منطقه تبدیل سطح حمایت به مقاومت قرار دارد که با توجه به افزایش حجم معاملات در روزهای گذشته، انتظار می‌رود با شکست محدوده 950 تا 1000 ریال، شاهد رشد قیمت تا محدوده 1300 و 1500 ریال در سقف کانال صعودی باشیم. تا  زمانی که کف کانال در محدوده 720 ریال شکسته نشود، تحلیل فوق معتبر خواهد بود.

نتیجه‌گیری: در صورت شکسته شدن منطقه تبدیل سطح در محدوده 950 تا 1000 ریال می‌توان اقدام به خرید نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال خکمک | کمک فنر ایندامین

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن