تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

81
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودروReviewed by سایت تحلیلها on Oct 4Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودروتحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خگستر

تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

نمودار سهم خگستر در تایم فریم هفتگی پس از یک دوره رشد پرشتاب از  ١٠٠٨ ریال تا ۶٠٧۵ ریال طی١٠ماه با قرار گرفتن در محدوده اشباع خرید وارد اصلاح شد و طی مدت٢٢ماه حدود٩٠درصد رشدش را اصلاح کرد و مجددا با قرار گرفتن در اشباع فروش و ایجاد واگرایی مثبت تغییر روند داد و بنظر میرسد در یک سیکل تکرار شونده بتواند تا محدوده٨٠٠٠ریال رشد کند. در شرایط فعلی با کراسDT و تقویت قدرت خریدار و ضعیف شدن قدرت فروشندگان و واگرایی مثبت با مقاومت ۴۴٣٠ریال روبروست و عبور از این محدوده سهم را راهی سقف قبلی و در صورت تداوم راهی محدوده ٨٠٠٠ریال میکند بررسی سهم با حد ضرر٣٨٠٠ریال توصیه میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن