تحلیل تکنیکال دانا،وسینا،دی

635
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال دانا،وسینا،دیReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 6Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان و بزرگواران

با سه نماد در خدمت شما هستم.امید است تا بتوان با ورود و خروج مناسب به کسب سود از این سه سهم پرداخت.

 

 

تحت نظر 1

نماد دانا

بیمه ی دانا پس از رشد چند برابری در قالب موج 3 بزرگ، با فرض یک سناریو با ریتم ABC به افت خود ادامه داد.ریزش بزرگ اخیر با توجه به فرسایشی بودن آن به نوعی می تواند گواه لازم برای پایان رالی نزولی باشد.رشد پس از آن را می توان حتی در قالب موج 1 از 5 بزرگ توجیه نمود.

با توجه به این مفروضات ریزش اخیر می تواند از جنس ریز موج یا موج اصلی 2 از 5 باشد.

از دید هامونیک می توان تشکیل یک خرچنگ صعودی را محتمل دانست.

با این تفاسیر با رعایت حد ضرر 125 برای نوسانگیران و 115 برای کوتاه مدتی ها ورود به سهم برای کسب سود 10% مناسب ارزیابی می گردد.مهمترین مقاومت سهم حوالی 140 تومان می باشد.

 

دانا2

 

تحت نظر 2

نماد دی

بانک دی در نمای روزانه تحت بررسی ست.وجود تحرکات قیمتی در یک کانال نزولی واضح است.انتظار داریم پس از شکست کامل در قمیت 180 تومان، سهم بتواند در میان مدت راهی 230 تومان هم بشود.

با توجه به موج شماری گواه لازم  (نه کافی) برای شروع موج 5 ایجاد شده است.

اسیلاتور های دی تی در تایم کوتاه مستعد ورود به منطقه ی اشباع از خرید هستند.انتظار داریم در روز چهارشنبه 16 مهر ماه تحرکات شدیدی از قیمت اتفاق بیافتد.

حد ضرر این سهم 150 می باشد.

بانک دی2

 

تحت نظر 3

نماد وسینا

بانک سینا با داده های تعدیلی به طور پیشفرض تحت بررسی قرار گرفته است.ادامه ی حرکات قیمتی در روند نزولی موید درگیری در آینده ی نزدیک در قیمت 180 تومان است.

از آنجاییکه اسیلاتور ها در پارامتر بهینه در اشباع از فروش قرار گرفته اند، می توان ادعا نمود که فشار خرید به مراتب برای این سهم در این بازه ی زمانی افزایش خواهد یافت.حمایت خوبی در 165 برای سهم با توجه به سابقه ی نماد و همپوشانی فیبو ها شکل گرفته است.

شکست 180 تومان می تواند برای سهم دریچه های جدیدی را رونمایی کند.

سینا2

 

پر سود باشید…

 
 

 تحلیل تکنیکال دانا،وسینا،دی

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن