تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

420
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثرReviewed by سایت تحلیلها on Dec 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثرتحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

بر روی چارت تایم فریم روزانه پتانسیل تکمیل الگوی گارتلی را مدنظر داریم و از طرفی اگر در منطقه تکمیل پترن شاهد بازگشت باشیم یک کانال نیز می تواند در منطقه پتانسیل بازگشتی داشته باشیم چرا که برای رسم کانال به دو برخورد در طرفین نیاز داریم.

در شرایط فعلی قرارگیری اندیکاتور AO زیر خط صفر از یک طرف و از طرف دیگر قرارگیری RSI زیر 50 درصد از طرف دیگر نشان دهنده میل سهم به نزول است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

برای تایید صعود با اندیکاتورهای تکنیکال نیازمند دو شرط لازم هستیم و تا زمانی که این دو شرط برقرار نباشند هر صعودی موقت خواهد بود.این دو شرط عبارتند از: قرارگیری اندیکاتور AO بالای خط صفر و قرارگیری RSI بالای 50 درصد

نمودار تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

حمایت : 1430 – 1400

مقاومت : 1650

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن