تحلیل تکنیکال دکیمی | کیمیدارو

32
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال دکیمی | کیمیداروReviewed by سایت تحلیلها on Nov 2Rating: 4.0تحلیل تکنیکال دکیمی | کیمیداروتحلیل تکنیکال دکیمی | کیمیدارو

تحلیل تکنیکال دکیمی

تحلیل تکنیکال دکیمی | کیمیدارو تصویر تحلیل تکنیکال دکیمی

همان طور که نمودار تکنیکال کیمیدارو نشان می دهد که سهم در یک کانال صعودی با شیب ملایمی در حرکت می باشد و بارها به سقف و کف آن عکس العمل نشان داده است. همچنین سهم در 780 تومان بر سقف تاریخی خود و خط روند فائق امده ود در حال پولبک به آن می باشد.
دکیمی با قرار گرفتن در نقطه 775 – 780 تومان با دو سطح حمایتی همراه خواهد بودکه یک موقعیت کم ریسکی را فراهم میکند. در صورتی که دکیمی از سطح مزبور برگشت قیمتی داشته باشد و روند مثبت مجدد بگیرد می تواند تا محدوده 1200 تومان رشد قیمتی داشته باشد.
برای سرمایه گذاران کوتاه مدتی خارج شدن سهم از کانال و شکستن آن و همچنین تثبیت به زیر 750 تومان به عنوان حد ضرر در نظر گرفته شود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن