تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان

75
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانReviewed by سایت تحلیلها on Oct 26Rating: 4.0تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانتحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان

تحلیل تکنیکال ذوب

تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانسهم بعد از آنکه به صورت پر حجم خط مقاومت نزولی نارنجی رنگ خود را شکست از مسیر نزولی خود خارج گردید.سپس پولبک خود به همان خط را تکمیل کرد و انتظار میرود با معاملات پر حجم و مثبت امروز خود مقاومت 285 تومانی اش را از پیش رو بردارد.
به ناحیه 70 که اشباع خرید است نزدیک شده است که سیگنال خوبی برای ورود به سهم نیست. اسیلاتور RSI اسیلاتور طی 2 روز روند صعودی به خود گرفت و خط میانگین کوتاه مدت,خط بلند مدت را به سمت بالا قطع کرده stochastic نیز میله ها روند صعودی به خود گرفته و خط میانگین را به سمت بالا قطع کرده است که این نیز MACD است.در اسیلاتور سیگنال مناسبی برای خرید سهم است.

نقاط حمایت: 265 – 240 – 215 تومان
نقاط مقاومت:285 – 320 – 367 تومان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن