تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک

190
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیکReviewed by سایت تحلیلها on Apr 8Rating: 5.0تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیکتحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک

تحلیل تکنیکال رانفور

نمودار روزانه سهام رانفور را ملاحظه می کنید. نمودار قیمت در حال تشکیل موج ABC صعودی می باشد. در حال حاضر در حال شکل گیری موج C می باشد. قیمت سهم امروز توانست خط مقاومت خود را به سمت بالا بشکند. در صورتی که این شکست پر قدرت باشد و قیمت این سهم بالای 19469 ریال تثبیت گردد و همچنین با توجه به اندیکاتور RSI سهم و شکست خط روند نزولی کوتاه مدت آن به سمت بالا، رشد آن تا 23000 ریال که مقاومت سهم می باشد، محتمل می باشد. اما در صورتی که روند افزایشی قیمت، قدرت لازم را نداشته باشد و روند قیمتی نزولی شود، انتظار کاهش قیمت را تا حدود 17996ریال که هم حمایت سهام می باشد و هم سطح 0.38 فیبوناچی، دور از انتظار نمی باشد.

تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن