تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک

164
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیکReviewed by سایت تحلیلها on Dec 26Rating: 4.0تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیکتحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک

تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک

در نمودار تغییرات قیمت شرکت خدمات انفورماتیک با نماد معاملاتی رانفور، قیمت سهم پس از یک رشد بدون وقفه تا تراز قیمتی 16596 ریال شروع به اصلاح کرده است.  پس از آن نیز سهم در یک مثلث پهن‌ شونده در حال حرکت بوده و در آخرین حرکت خود توانسته است از بال بالای مثلث عبور کند و در حال حاضر با پولبک به همین بال آماده رشد می‌باشد.
در صورتی که قیمت سهم بتواند بالاتر از مقاومت تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 16355 ریال بسته شود می‌توان با حد ضرر 15000 ریال و برای هدف 18000 ریال به خرید سهم اقدام کرد.
سهام مورد نظر در حال حاضر در نزدیک میانگین صد روزه خود در حال معامله است و این میانگین می‌تواند نقش حمایتی مهمی را برای این نماد ایفا کند.
با بررسی اندیکاتور استوکاسیک می‌توان مشاهده کرد که این اندیکاتور در بالاتر از عدد 25 قرار دارد و این نشان از وجود پتاسیل بیشتر برای رشد می‌باشد.

نتیجه‌گیری: می‌توان پس از شکسته شدن تراز قیمتی 16355 ریال، با رعایت حد ضرر 15000 ریال و هدف اولیه 18000 ریال، برای خرید سهم اقدام کرد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال رانفور | خدمات انفورماتیک

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن