تحلیل تکنیکال رتاپ | تجارت الکترونیک پارسیان

143
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال رتاپ | تجارت الکترونیک پارسیانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 21Rating: 5.0تحلیل تکنیکال رتاپ | تجارت الکترونیک پارسیانتحلیل تکنیکال رتاپ | تجارت الکترونیک پارسیان

تحلیل تکنیکال رتاپ | تجارت الکترونیک پارسیان

در نمودار قیمت سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با نماد معاملاتی رتاپ در تایم فریم روزانه، شاهد واکنش قیمت به خط روند صعودی هستیم. با توجه به اینکه فاصله برخورد با خط روندها، وضعیت ایده‌آلی ندارد، نمی‌توان در مورد شکل گیری شرایط صعودی بر اساس این واکنش، با قطعیت نظر داد. اما با در نظر گرفتن جمیع موارد فوق، چنانچه قیمت موفق به شکست سقف‌های مینوری قبلی بشود، از روند نزولی خارج شده و می‌تواند به مدار رشد بازگردد. لذا توصیه می‌شود با توجه به اینکه کف فعلی در تراز قیمتی 2580 ریال، حد ضرر سهام‌داران این شرکت است و چنانچه این تراز در تایم روزانه شکسته شود، سیگنال فروش صادر خواهد شد، نوسانات این نماد را زیر نظر قرار داده و در صورت شکسته شدن سقف‌های مینوری قبلی در تراز 2800 ریال و برای نوسانات بلندمدت‌تر در تراز 3010 ریال، به دنبال فرصت‌های خرید در این نماد بود. هدف خوش‌بینانه این حرکت در صورت شروع، می‌تواند محدوده 3800 ریال نیز باشد.

نتیجه‌گیری: به نظر می‌رسد در صورت توانایی قیمت به عبور از مقاومت 2800 ریال و در دورنمای بلند مدت‌تر، 3010 ریال، بتوانیم شاهد رشد قیمت باشیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال رتاپ | تجارت الکترونیک پارسیان

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن