تحلیل تکنیکال رمپنا | گروه مپنا

270
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال رمپنا | گروه مپناReviewed by سایت تحلیلها on Jan 3Rating: 5.0تحلیل تکنیکال رمپنا | گروه مپناتحلیل تکنیکال رمپنا | گروه مپنا

تحلیل تکنیکال رمپنا

تحلیل تکنیکال رمپنا | گروه مپنا تصویر تحلیل تکنیکال رمپنا

همان طور که نمودار مپنا نشان می دهد، سهم از ابتدای سال 93 در یک کانال قیمتی با شیب صعودی ملایم حرکت نموده است و سهم همواره کف قیمتی بالاتری از قبل تشکیل داده است. مپنا در محدوده 635 تومان در کف این کانال قرار گرفته و عکس العمل مثبت از خود نشان داده است.
همچنین مپنا از دی ماه 92 با خط روند نزولی درگیر بوده که تاکنون موفق به شکست آن نشده است و سهم برای باره چندم در محدوه 700 تومان به این خط درگیر شده است. شکست این سطح میتواند به معنی شکست خط روند نزولی دو ساله سهم باشد. عیور سهم از محدوده 700 تومان می تواند سهم را تا بالای کانال هدایت نماید که محدوده 850 تا 880 تومان می باشد.
در صورت عبور سهم از محدوده 700 تومان مهم ترین اهداف قیمتی مپنا 750 ، 810 و 880 تومان خواهد بود . همچنین محدوه حمایتی 635 تومان می تواند به عنوان محدوده حمایتی مهم و حد ضرر معامله گران باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

منبع : شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن