تحلیل تکنیکال ساراب | سیمان داراب

183
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ساراب | سیمان دارابReviewed by سایت تحلیلها on Nov 9Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ساراب | سیمان دارابتحلیل تکنیکال ساراب | سیمان داراب

تحلیل تکنیکال ساراب

امروز ناظر بازار پیامی در جهت عرضه 173 ر 728 ر 6 عدد حق تقدم استفاده نشده را اعلام نمود . این سهم در گزارش 6 ماهه با رکودی که بر بازار سیمان حاکم است سود خود را با 27 درصد تعدیل منفی از رقم 344 به 251 رساند . از نظر تکنیکال سهم مدت هاست در یک کانال نزولی در حال نوسان می باشد .
همچنین حمایت قوی سهم در محدوده 1160 قرار دارد . در صورتی که سهم بخواهد روند صعودی خود را آغاز نماید در ابتدا با مقاومت بسیار قوی 1270 روبروست که شکست این مقاومت بمنزله شکست ترند نزولی سهم می باشد . تثبیت سهم در بالای قیمت 1300 راه را برایلمس اهداف بالاتر هموار می نماید.

تحلیل تکنیکال ساراب نشان می دهد که این نماد، افزایش سرمایه به میزان 51 درصد از آورده نقدی را انجام داد و سرمایه شرکت از مبلغ 600،000 میلیون ریال به مبلغ 900،000 میلیون افزایش یافت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال ساراب | سیمان داراب

 

در پایان لینک مربوط به تحلیل بنیادی سهم ساراب نیز قرار داده شده است که در صورت تمایل مطالعه گردد:

تحلیل بنیادی شرکت سیمان داراب (ساراب)

منبع : شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن