تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری البرز (والبر)

247
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری البرز (والبر)Reviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 23Rating:

وضعیت نموداری این هلدینگ دارویی حاکی از شرایط احیا و تغییر جهت پس از اصلاح دو سال اخیر است. همانطور که در نمودار زیر مشخص است، قیمت سهم در بازه میان مدت، کانال صعودی ملایمی را تشکیل داده است. هرچند شیب این کانال خیلی کم است اما حاکی از شرایط اولیه احیا و بازیابی قیمت سهم است. از نگاه دقیق تر ، کانال صعودی کوتاه مدتی هم درون این کانال میان مدت شکل گرفته که با شیب بیشتری سقف کانال فوق در حدود 4750 را هدف قرار داده است. اولین مقاومت پس از آن در حدود 5000 ریال به چشم می خورد که مقاومتی هندسی محسوب می شود.

تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری البرز (والبر)


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با نگاهی کلی به نمودار می توان دریافت که الگوی بازگشتی سر و شانه کف در این نماد شکل گرفته و تایید شده است. این الگو که خط گردن آن به عنوان سیگنال ورود، اخیرا شکسته شده است، هدف اولیه 4850 ریال را به نمایش گذاشته است. این در حالی است که در صورت ادامه شرایط صعودی در سهم ، هدف دوم الگو سطح 5500 ریال را نشانه خواهد رفت. بهترین منطقه ورود بر اساس الگو و پیش از دستیابی به هدف اول، منطقه قیمتی در حدود 4100 تا 4200 ریال است که از کمترین ریسک برای ورود بر اساس الگو برخوردار است.

از طرفی شکست 4000 ریال می تواند الگو را مردود و شرایط صعودی را با چالش مواجه کندو شکست حمایت 3500 ریال نیز سهم را در میان مدت از شرایط صعودی دور خواهد نمود.

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن