تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

76
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرقReviewed by سایت تحلیلها on Oct 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرقتحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

تحلیل تکنیکال سشرق

تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

نمودار سیمان شرق در تایم فریم هفتگی پس از یک دوره اصلاح و ریزش طولانی از سقف٣٨١۴تا کف٧١۵ریال با ایجاد واگرایی مثبت و قرار گرفتن در اشباع فروش تغییر روند داده و توانسته تا محدوده١٣٨٠ریال رشد کند که این رشد را میتوان در قالب موج١یاA در نظر گرفت وسپس تامحدوده٩۵٧ریال که برابر با ۶١/٨درصد فیبوی موج١ میباشد، اصلاح کرده و مجددا در مدار صعود قرار گرفته و در حال حاضر با خط روند نزولی بلند مدت درگیر هست و عبور از ١١۶۴ریال و تثبیت بر روی این عدد، شکست خط روند محسوب شده و میتواند در گام اول سقف قبلی در١٣٧٩ریال را ببیند و در ادامه محدوده١۵٠٠و١٨٠٠ریال اهداف میان مدت سهم خواهد بود. در اندیکاتورهای سهم کراس پرقدرت رو به بالا را شاهد هستیم. حد ضرر این تحلیل تثبیت زیر١٠٠٠ریال میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن