تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

135
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایهReviewed by سایت تحلیلها on Dec 21Rating: 4.5تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایهتحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

با توجه به ساختار نمودار در تایم روزانه سمایه، قیمت در یک روند نزولی قرار دارد و با اهرم واگرایی مثبت با اندیکاتور macd، شاهد برگشت قیمت از انتهای روند هستیم. انتظار میرود تا زمانیکه محدوده 900 ریال از پایین شکسته نشود، زمینه برای رشد قیمت تا خط روند در محدوده 1170 ریال فراهم شود. در ادامه چنانچه خط روند نزولی  نیز پر قدرت شکسته شود، قیمت وارد فاز صعودی خواهد شد و در صورت وقوع این امر میتوان به رشد قیمت تا محدوده 1400 ریال خوشبین بود. سرمایه گذاران ریسک پذیر می‌توانند در قیمت‌های فعلی اقدام به معامله خرید نمایندو به سرمایه گذاران ریسک گریز نیز پیشنهاد می‌شود بعد از شکست خط روند نزولی اقدام به خرید نمایند.

نتیجه‌گیری: سرمایه گذاران ریسک پذیرمی‌توانند در قیمت‌های فعلی وارد معامله خرید با تارگت 1170 ریال شوند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن