تحلیل تکنیکال سمگا | سرمایه گذاری میراث فرهنگی

284
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سمگا | سرمایه گذاری میراث فرهنگیReviewed by سایت تحلیلها on Dec 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال سمگا | سرمایه گذاری میراث فرهنگیتحلیل تکنیکال سمگا | سرمایه گذاری میراث فرهنگی

تحلیل تکنیکال سمگا | سرمایه گذاری میراث فرهنگی

تغییرات قیمت در نمودار سهام گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی را می‌توان در یک کانال (خطوط قرمز) در کوتاه مدت محصور کرد و در حرکت آخر قیمت با رسیدن به سقف بالای کانال توانسته است با تکمیل الگوی AB=CD آماده ریزش شود.
این ریزش تا حمایت 6930 ریال ادامه داشته است و در صورتی که این حمایت شکسته شود قیمت سهم می‌تواند تا بال پایین کانال افت کند؛ حمایت دیگر سهم در صورتی که سهم از این حمایت عبور کند تراز قیمتی 6580ریال می‌باشد.
در صورتی که سهم نتواند از حمایت خود در تراز قیمتی 6930 ریال عبور کند می‌توان به رشد آن برای هدف اولیه سقف کانال  در 7830ریال امیدوار بود. و در صورتی که قیمت سهم بتواند از سقف کانال عبور کند هدف بعدی سهم خط وسط چنگال در تراز قیمتی 8800ریال می‌باشد؛ در این حالت حد ضرر را باید پایین‌تر از نقطه C در تراز قیمتی 5900 ریال در نظر گرفت که متناسب نبودن حد ضرر و حد سود در حال حاضر ریسک ورود به سهم را بالا خواهد برد، و می‌تواند احتمال شکسته شدن خط حمایت را بیشتر کند.

نمودار تحلیل تکنیکال سمگا | سرمایه گذاری میراث فرهنگی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن