تحلیل تکنیکال سهام ساختمان ایران

243
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سهام ساختمان ایرانReviewed by فرهاد بهلولی on Oct 31Rating:

فرهاد بهلولی تحلیلگر تکنیکال سایت تحلیلها

 

با درود فراوان

 نمودار قیمت نماد وساخت در میان مدت و کوتاه مدت در یک روند صعودی افزایشی در حال نوسان می باشد.قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک قرا دارد و نشان از ادامه روند افزایشی دارد.قیمت صعود تا محدوده مقاومتی 2500 و حد مقاومتی ترند رسم شده ( 2900 ریال) را در پیش رو دارد. و در صورت عبور از 2900 هدف بعدی 3200 می باشد. 

موفق باشید 
 
 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپرسش و پاسخ
نوشته بعدیچهارشنبه 10 آبان
اینجانب فرهاد بهلولی مدرس و تحلیل گر تکنیکال در بازارهای مالی و دارای گواهینامه بین المللی "تحلیلگری بازارهای مالی بین الملل" از آکادمی Quality Assessment Lia انگلیس میباشم و بیش از11سال است که در بازارهای مالی خصوصا در بازار فارکس فعالیت می کنم و هم اکنون بسیار خرسندم که به واسطه ی سایت تحلیلها ، فرصتی پیش آمده تا تجربیات چند ساله ام در زمینه ی تحلیل تکنیکال را با شما دوستان گرامی به اشتراک بگذارم

1 نظر

نطر گذاشتن