تحلیل تکنیکال سهام چادرملو (کچاد) در تایم روزانه (سیگنال خرید)

653
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سهام چادرملو (کچاد) در تایم روزانه (سیگنال خرید)Reviewed by فرهاد بهلولی on Jul 7Rating:
فرهاد بهلولی تحلیلگر تکنیکال سایت تحلیلها 
 
 

با درود بسیار

 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همانگونه که در تصویر شماره یک مشاهده می فرمایید در سهام چادرملو و در تایم روزانه (daily) با تشکیل یک الگوی خرچنگ (crab pattern) و ورود قیمت به منطقه PRZ (دارای  پتانسیل برگشت) و همچنین کم شدن قدر فروشندگان با توجه به هیستوگرام اسیلاتور AO احتمال صعود بیشتر قیمت دور از انتظار نخواهد بود .

در ضمن با توجه به تصویر شماره دو ، همانگونه که مشاهده می فرمایید منطقه PRZ دقیقا در پایان موج 5 الیوت واقع شده که این خود ، قدرت صعود قیمت از منطقه مذکور را چندین برابر افزایش می دهد .

لازم به ذکر است که ، با توجه به خلا قیمتی (GAP) که در چند کندل قبل به وجود آمده ، صعود و پر شدن قیمت فوق در روزهای اتی بسیار محتمل تر می شود .

لذا به نظر بنده با توجه به موارد ذکر شده ، در قیمت 5475 وارد یک معامله خرید خواهیم شد و سپس حد سودها را با استفاده از تکنیک break even در قیمتهای 6000 و 6553 که در تصاویر با رنگ آبی مشخص شده قرار خواهیم داد ، در ضمن حد ضرر را نیز در قیمت 4800 قرار می دهیم .

 

 
 
پیروز باشید
(FARHAD FX) بهلولی
 
تصویر شماره یک
 
 
 
تصویر شماره دو 
 

 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینگاه بنیادی به پالایشگاه شیراز
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال قند هگمتان ( قهکمت )
اینجانب فرهاد بهلولی مدرس و تحلیل گر تکنیکال در بازارهای مالی و دارای گواهینامه بین المللی "تحلیلگری بازارهای مالی بین الملل" از آکادمی Quality Assessment Lia انگلیس میباشم و بیش از11سال است که در بازارهای مالی خصوصا در بازار فارکس فعالیت می کنم و هم اکنون بسیار خرسندم که به واسطه ی سایت تحلیلها ، فرصتی پیش آمده تا تجربیات چند ساله ام در زمینه ی تحلیل تکنیکال را با شما دوستان گرامی به اشتراک بگذارم

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن