تحلیل تکنیکال سهگمت چه خبری دارد ؟

1016
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سهگمت چه خبری دارد ؟ Reviewed by سعید اشتری on Nov 1Rating:

در بررسی که برروی گروه سیمان انجام شد(تحلیل تکنیکال شاخص گروه سیمان را اینجا بخوانید ) در اینجا یکی ازسهام این گروه که اینده ای روشن و بازدهی خوبی را میتواند برای سهامدارانش داشته باشد را از لحاظ نموداری بررسی می  نماییم :

تحلیل تکنیکال سیمان‌هگمتان‌ (سهگمت) :

ابتدا در نمودار میان مدت ( هفتگی )  نمودار قیمت سهم را بررسی می نماییم.سیمان هگمتان  در یک بازه بلند مدت رشدی تا قیمت  785 تومان داشت و توانست به سود قابل قبولی دست یابد.پس از ان برای اصلاح  قیمتی شروع به کاهش نمود . کاهش صورت گرفته تا محدوده قیمت  475 و به صورت حرکت زیگزاگ ( AB=CD ) انجام گرفت  که برابر 100% فیبوناچی پروجکشن حرکت زیگزاگ بود. در شکل میبینید که در محدوده قیمت 496 تومان کف سه گانه تشکیل شده بود که باعث شد قیمت در محدوده گفته شده حمایت شود . در اندیکاتورها هم روند صعودی کاملا مشخص می باشد و تمامی موارد گفته شده نگرانی را بابت افت بیشتر برطرف کرده و نشانه هایی از رشد قیمت در اینده دارند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال سیمان‌هگمتان‌ (سهگمت) :

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن