telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سیمان سپاهان (سپاها) و هدف پیش رو Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 15Rating:

تحلیل تکنیکال سیمان سپاهان (سپاها) و هدف پیش رو   :

سلام دوستان،امیدواریم حالتان خوب باشد.امروز روز اول بازار در هفته ی جاری ست.تعجبی نخواهیم داشت که چرا این افت بیش از 600 واحدی را تجربه کردیم.چرا که مدتی ست بازار نیاز به رنگ های قرمز هم دارد.لذا انتظار افت و نه ریزش کاملا منطقی ست که با عدم برآورده شدن انتظار اولیه از 5+1 ها منجر به پیش آمدن وضعیت امروز شد.

با این تفاسیر اگر نقد هستید پیشنهاد داریم در نماد هایی که منتظر صعود هستند آرام و منظم خرید های خود را کامل کنید و اگر در سود هستید پیشنهاد دارم با رعایت حد ضرر با فروش پله ای در سهم هایی که از خرید اشباع هستند،بخشی از سود خود را سیو کنید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امروز بر آن شدم تا نگاهی دگر بار به یکی از سیمانی ها معروف داشته باشیم.

سیمان سپاهان با نماد سپاها در تایم روزانه تحت بررسی ست.همانطور که پیداست از الیوت برای موج شماری این نماد بهره گرفتیم.بر حسب داده های تعدیل یافته به افزایش سرمایه و سود به نظر می رسد سهم پس از رشد خوبی که طی 370 روز کاری با رشد 360 درصدی در قالب موج 3 داشت،موج 4 اصلاحی خود را در قالب ABC آبی رنگ که بر روی شکل موجود است، در قیمت حوالی 160 تومان به پایان رسانده است .

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

موفق باشید.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن