تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

70
telegram nokhbegan-start

تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

بررسی های این واحد تحلیلی نشان می دهد که اگرچه رکود حاکم بر بازار سرمایه از سه ماه پایانی سال گذشته شروع شد و با نوساناتی تاکنون ادامه داشته است ولی سهام شرکت هایی از قبیل شرکت همکاران سیستم به دلیل وجود مدیریت عالی در این شرکت و اتخاذ و اجرای اقدامات استراتژیک مطلوب توانسته است علاوه بر این که ارزش سهام شرکت را حفظ کند ، رشد مداوم با شیب ملایم قیمت سهام شرکت را در بر داشته باشد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تصویر تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

همان طور که در تصویر بالا مشخص است قیمت سهام این شرکت از اوایل بهمن ماه سال گذشته از سطح قیمت حدود 2400 ریال تا کنون با شیب ملایم رشد کرده است و به محدوده قیمتی 4600 ریال رسیده است .

در سر راه رشد قیمت این سهام مقاومت های بسیاری وجود داشته که قیمت سهام با کمی صبر و تامل سهامداران توانسته است همه را پشت سر بگذارد . مقاومتی که در حال حاضر سر راه رشد قیمت می باشد در محدوده 4600 تا 4650 ریال قرار دارد که احتمال رد شدن از مقطع بسیار محتمل است . مقاومت بعدی محدوده 5000 ریال است که به دلیل رد نشدن قیمت احتمال گیر کردن قیمت در آن محدوده محتمل تر است .

حمایت مطلوبی که از پایین آمدن قیمت جلوگیری کرده و می توان از آن محدوده برای ورود مجدد و یا سرمایه گذاری در این سهم استفاده کرد در حدود 4230 تا 4300 ریال می باشد . این حمایت تا حدی مطلوب می باشد . که قیمت در مسیر رشد قبلی خود با یک شکاف از این محدوده عبور کرده است . و در نهایت اگر شرایط و جو حاکم بر بازار در آینده ای مطلوب باشد ، امکان رشد قیمت سهام تا محدوده 5600 ریال نیز وجود دارد .

منبع : شرکت کارگزاری اطمینان سهم

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن