تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

91
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستمReviewed by سایت تحلیلها on Feb 27Rating: 5.0تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستمتحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

با توجه به ساختار نمودار در تایم روزانه سیستم، از محدوده ۱۷۹۰ ریال در اوایل تیر ۹۳ با اقبال خریداران زمینه رشد قیمت در این نماد فراهم شد که تا محدوده ۵۱۰۰ ریال در اواخر بهمن ۹۴، شاهد رشد قیمت در این نماد بودیم. در حال حاضر همانطور که در شکل زیر نیز مشاده می نمایید، با وقوع واگرایی نزولی با اندیکاتورrsi شاهد برگشت قیمت هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار می رود در صورت شکست خط روند نزولی در محدوده ۴۴۰۰ ریال زمینه برای افت قیمت فراهم شود. به سرمایه گذارانی که این سهم را در سبد خود دارند پیشنهاد می شود در صورت وقوع این امر نسبت به استراتژی خروج تصمیم مناسب را اتخاذ نمایند. تا زمانی که محدوده ۵۱۰۰ ریال از بالا شکسته نشود انتظاری برای برگشت قیمت نخواهیم داشت و تحلیل فوق مبنی بر کاهش قیمت معتبر خواهد بود.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود در صورت شکست خط روند، نسبت به استراتژی خروج تصمیم مناسب را اتخاذ نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال سیستم | همکاران سیستم

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن