تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

146
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by سایت تحلیلها on Mar 27Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاتحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

در نمودار روزانه شاخص بانک ها ، موج 5 صعودی خودرا شروع کرده و می توان گفت مسیر شاخص  تا مقاومت 806 واحد هموار است. در صورت عبور از این مقاومت ، محدوده مقاومتی 834 واحد تا 846 واحد را می توان هدف موج 5 صعودی در نظر گرفت.

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی ، شاخص در بالای ابرهای ایچیموکو قرار دارد و در حال ساختن مسیر تازه ی صعودی می باشد. شاخص بانک ها از کانال نزولی خود خارج شده و یک بار با سقف کانال برخورد داشته ، که این مطلب گویای ادامه روند صعودی شاخص بانک ها در میان مدت است. RSI در حال شکستن مقاومت 70 می باشد که تایید این مطلب را می توان در آخر هفته مشاهده کرد. در مجموع می توان گفت آینده ی احتمالی این شاخص در میان مدت و بلند مدت صعودی است.

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن