تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

74
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by سایت تحلیلها on Jun 22Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاتحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

گروه بانک بعد از چند روز حمایت در منطقه 679 در معاملات دیروز با رشد نسبتا خوبی همراه بود که این اتفاق با افزایش نسبی حجم نیز همراه بود .البته با توجه به قرار داشتن شاخص این صنعت در کانال نزولی و همچنین پایین تر بودن نسبت به پیوت سالانه (701) انتظار برگشت روند کمی زود به نظر می رسد و ضمنا نیاز به حجمهای بالاتری در معاملات احساس می شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به اندیکاتورهای موجود هم هنوز سیگنالی بابت شروع روند جدید صادر نشده است ولی می توان به نزدیک بودن پایان روند فعلی خوشبین بود.شاخص این گروه در هفته آتی پتانسیل صادر کردن  آلارمهای برگشت روند را دارد.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن