تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

93
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by سایت تحلیلها on Jun 28Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاتحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

شاخص بانک ها با پیوت سالانه خود برخورد کرده و در حال گذر از این پیوت می باشد. این شاخص برای صعودی شدن احتیاج به گذر از این مقاومت قدرتمند دارد.
با گذر از پیوت سالانه خود، در مرحله بعد با مقاومت پیوت سه ماهه برخورد خواهد کرد که می توان گفت بارها با این مقاومت برخورد کرده و توان عبور از این سطوح را نداشته است. شرط لازم برای عبور از این سطوح ، افزایش حجم معاملات در درصد مثبت نمادهای این گروه می باشد.
مقاومت های پیوت سه ماهه شاخص به ترتیب در 715 ، 727 و 739 واحد قرار دارند.
همچنین لازم به ذکر است ، با گذر از این سطوح مقاومتی ، شاخص بانک ها الگوی سروشانه کف تشکیل خواهد داد؛ این الگو روند صعودی قدرتمندی را برای این شاخص به همراه خواهد داشت.
اندیکاتورهای RSI و macdosma نیز در حال ساختن فضای صعودی می باشند.
در صورت اصلاح مجدد می توان روی حمایت 680 واحد حساب ویژه ای باز کرد.

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن