تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

73
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by سایت تحلیلها on Feb 23Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاتحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

06

صنعت بانکداری که در این مدت اخیر شاید سهامداران خود را از رشد سریع ناامید کرده ولی همانطور که در نمودار فوق مشخص است شاخص همچنان در کانال صعودی قرار دارد و پول هوشمند نیز در این گروه وجود دارد.تا وقتی که این سیگنالها در این صنعت دیده می شود می توان به رشد قیمتی نمادهای این گروه امیدوار بود.مقاومت مهم 790 بر سر راه روند صعودی فعلی قرار دارد که در ده روز اخیر نسبت به آن واکنش منفی نشان داده شده و برای عبور از آن نیاز به حجم بالاتری در معاملات این گروه داریم. موقعیت rsi نیز نشان از متعادل شدن شاخص بین این مقاومت و حمایت 755 دارد که عبور از هر کدام از این نقاط آلارمی برای تعیین روند آتی صنعت می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

البته الگوی کندل استیک تشکیل شده فعلی( هارامی) احتمال رشد در کوتاه مدت را تقویت میکند.

00

البته در نمودار هفتگی رنگ و حالت  jti نشان از ورود نقدینگی جدید به این صنعت دارد و این گروه در میان مدت همچنان پتانسیل رشد دارد.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن