تحلیل تکنیکال شاخص خودرو

249
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص خودروReviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 30Rating:

Untitled picture

شاخص صنعت خودرو بعد از دی ماه 92 در یک کانال نزولی قرار گرفت و در این کانال نوسانات نسبتا خوبی مخصوصا برای نوسانگیران در پی داشت. پایین ترین رقمی که طی این مدت تجربه نمود عدد 10176 بوده که در پایان شهریور ماه امسال نیز برای بار دوم  بخوبی در این نقطه حمایت شد. ( خط قرمز رنگ )


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این شاخص در چند روز اخیر نیز در حوالی دیگر حمایت خوب خود یعنی 10330 (خط سبز رنگ) که کاملا نزدیک به کف کانال نیز هست قرار گرفته که همیشه نسبت به این منطقه واکنش مثبتی نشان داده است.

khodro

حال از دید امواج الیوت به شاخص این صنعت نگاه میکنیم : شمارنده امواج نشان از حضور نمودار در موج 5 نزولی دارد و البته معامله در منطقه حمایتی قوی فعلی .برای اطمینان از پایان روند فعلی و شروع یک روند صعودی مطمئن همچنان باید منتظر علائم مثبتی مانند شکسته شدن میانگین متحرک (خط آبی رنگ) بود که مستلزم تزریق نقدینگی در روزهای آتی میباشد.

در صورت ادامه ریزش نیز منطقه حمایتی 9650-10010 میتواند نقطه پایان سیر نزولی تلقی شود.

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن