تحلیل تکنیکال شاخص خودرو

57
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص خودروReviewed by سایت تحلیلها on Apr 4Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص خودروتحلیل تکنیکال شاخص خودرو

تحلیل تکنیکال شاخص خودرو

تحلیل تکنیکال شاخص خودرو

شاخص خودرو همانطور که در نمودار بالا مشخص است بعد از برخورد با سقف 27714 تغییر روند داده و با توجه به سیگناال منفی macdosma  و همچنین RSI  در کوتاه مدت با اصلاح احتمالی روبرو می باشد. که این اصلاح می تواند تا نقاط برگشت احتمالی بر اساس درصدهای فیبوناچی ادامه داشته باشد.
البته همچنان شاخص خودرو از نظر امواج الیوت در موج 3 صعودی قرار دارد و از این منظر موج چهارم اصلاح هنوز شروع نشده است که این مهم در صورت شکسته شدن حمایت 23180 قطعی می شود. شکسته این حمایت مستلزم حجم قابل توجه فروش می باشد. با توجه به روند نزولی فعلی این شکست دور از ذهن نمی باشد.
در صورت حمایت پر حجم در 23180 و عبور از مقاومت 27714 می توان گفت که سناریوی اصلاح منتفی بوده و نیاز به تحلیل مجدد داریم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن