تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

108
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودروReviewed by سایت تحلیلها on Mar 4Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودروتحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

شاخص صنعت خودرو در معاملات روز گذشته موفق به عبور از مقاومتی شد (19660) که در ده روز اخیر مانعی بر سر راه مسیر صعودی نماد بود و در حال حاضر مسئله اساسی تثبیت بالای آن می باشد((بسته شدن دو کندل دیگر بالای این خط)) که در این صورت خود این مقاومت تبدیل به حمایتی محکم برای شاخص خودرو می شود.
موقعیت فعلی rsi نیز حکایت از میل بازار به این صنعت دارد، هرچند macdosma سیگنال منفی صادر کرده است و افراد ریسک گریز باید منتظر عبور خط آبی رنگ از خط قرمز رو به بالا بمانند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

از دید امواج الیوت نیز شاخص خودرو در موج 3 صعودی قرار دارد و هنوز سیگنال منفی از این دید صادر نشده است.ضمنا با توجه به مناطق حمایتی مشخص شده به نظر می رسد کف شاخص محکم باشد.

منبع: شر کت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن