تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان

152
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 24Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمانتحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان تصویر تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان

شاخص این صنعت در نمودار ماهانه همانطور که در نمودار بالا نیز مشخص است در اواخر موج 4  صعودی قرار دارد و برای تایید اتمام این موج و شروع موج پنجم صعودی نیاز به عبور از میانگین متحرک(خط آبی رنگ) و ورود پول هوشمند به این صنعت (متمایل شدن jti   رو به بالا و قرمز رنگ شدن آن) می باشد که در صورت شروع این موج می توان هدف 1169 را در بلند مدت برای این شاخص در نظر گرفت.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان تصویر تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان

در نمودار روزانه نیز شاخص صنعت سیمان بعد از رشد نسبتا خوبی که داشته تا منطقه حمایتی 665 اصلاح شده و مدتیست که روی این حمایت جمع می شود اما همچنان سیگنالی مبنی بر اتمام این اصلاح صادر نشده است و برای این امر می بایست منتظر روزهای آتی و حجم بالا در معاملات این گروه بمانیم.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن