تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

87
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیReviewed by سایت تحلیلها on Mar 9Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیتحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

در نمودار ماهانه همانطور مشاهده می شود در ماه اخیر با جمع شدن روی حمایت مهم 174591 به داخل ابر ایچیموکوی خود نفوذ کرده که با توجه به حجم بالای معاملات که نسبت به چند ماه اخیر بالاتر بوده عبور از این ابر بسیار محتمل می باشد که در اینصورت منطقه 206729 خود تبدیل به حمایتی محکم برای این صنعت تبدیل می شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

در نمودار روزانه نیز شاخص پالایشیها در یک کانال صعودی قرار دارد اما هنوز پول هوشمند وارد این گروه نشده است که در صورت قرمز و سر بالا شدن jti  موج 3 صعودی تایید می شود و مقاومت مشخص شده نیز با این اتفاق شکسته خواهد شد.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن