تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

87
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیReviewed by سایت تحلیلها on May 31Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیتحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

شاخص فرآورده های نفتی در نگاه الیوت در موج 5 صعودی قرار دارد. این شاخص توانسته از میانگین متحرک و کانال رگرسیون موج 4 خود عبور کند و با مقاومت 201318 واحد نیز برخورد کرده است. در صورت عبور از این مقاومت ، می توان هدف دوم این شاخص را در محدوده عددی 210785 تا 212157 واحد در نظر گرفت. محدوده هدف موج 5 شاخص فرآورده های نفتی در عدد 247827 واحد قرار دارد که این مطلب در میان مدت می تواند اتفاق بیفتد.
شاخص فرآورده های نفتی تحت تاثیر صعودی بودن قیمت نفت در هفته های گذشته قرار گرفته و تا زمانی که این روند ادامه داشته باشد می توان گفت شاخص فرآورده های نفتی هم صعودی است.
(این مطلب یکی از نشانه های مهم در تحلیل این شاخص محسوب می شود)

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نگاهی ساده تر علت منفی شدن اخیرنمادهای این گروه را می توان در برخورد شاخص فرآورده های نفتی با پیوت 3ماهه خوددید.
یکی از شروط عبور از این مقاومت پیوتی ، حجم بالای معاملات در درصد مثبت نمادهای این گروه می باشد.
در صورت برگشت روند می توان حمایت های 191435 واحد را در مرحله اول و 184110واحد را در مرحله بعد مد نظر قرار داد. (این سطوح ، پیوت های سالانه شاخص فرآورده های نفتی می باشند)

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن