تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

46
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیReviewed by سایت تحلیلها on Nov 21Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیتحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

نمودار روزانه شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همبستگی شاخص فرآورده های نفتی با نفت جهانی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

نمودار روزانه نفت جهانی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

شاخص فراورده های نفتی در تایم فریم روزانه در یک کانال صعودی کوتاه مدت در حال نوسان است و با برخورد به کف کانال و اصلاح تا ٧٨/۶ درصد از آخرین گام صعودی با کراس DT در تنظیمات کوتاه و میان مدت بنظر میرسد یکبار دیگر به سمت سقف این کانال حرکت کند. مهمترین مقاومت این شاخص در صورت حرکت صعودی به سمت سقف کانال محدوده ٢٢۵۵٢٢واحد میباشد . بنظر میرسد در صورت عبور از محدوده مقاومتی، راه برای رشد پرشتاب این شاخص هموار گردد. از سوی دیگر وابستگی شاخص فوق به نفت جهانی همانطور که در تصویر دوم مشخص هست باعث میشود هرگونه رشد نفت جهانی به رشد سریعتر این شاخص کمک کند.

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن