تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

195
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیReviewed by سایت تحلیلها on Feb 21Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیتحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

شاخص این صنعت در شروع کندل هفتگی به حمایت 171674 خود رسیده است که خط میانگین کوتاه مدت نیز زیر آن قرار گرفته است و با توجه به موقعیت  rsi  احتمال جمع شدن روی این نقطه (هرچند کوتاه مدت و مناسب برای نوسانگیری ) وجود دارد.البته در صورت شکسته شدن این حمایت وجود منطقه قوی حمایتی 170929-166514 احتمال ریزش بیش از حد را کاهش می دهد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

در نمودار روزانه بر اساس درصدهای تصحیح فیبوناچی با توجه به شکسته شدن حمایت 180284 ، حمایتهای بعدی 170284 و 160284 میباشند.

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

حمایت های فوق الذکر از دید امواج الیوت نیز معتبر می باشند و از این منظر نیز می توان نزدیک شدن به مراحل پایانی اصلاح فعلی را متصور شد.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن