تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

110
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسیReviewed by سایت تحلیلها on May 17Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسیتحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

شاخص فلزات اساسی در نمودار روزانه ، با سطح اول فیبوناچی خود برخورد کرده که این مطلب احتمال مثبت شدن نماد های این شاخص را امروز قوت می بخشد. در صورت حمایت قدرتمند سرمایه گذاران در امروز کاری و گذر از مقاومت 27114 واحد و تثبیت بالای این محدوده می توان گفت روند نزولی کم رنگ شده و این شاخص در میان مدت توان رشد بیشتری را خواهد داشت.
اما در صورت شکسته شدن این حمایت و ادامه روند نزولی ، حمایت دوم شاخص فلزات اساسی در عدد 24912 واحد و در مرحله سوم در عدد 23872 واحد قرار دارند. همچنین واگرایی بین روند شاخص و اندیکار Osc نشان دهنده ادامه روند نزولی در کوتاه مدت می باشد.

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی تصویر تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی شاخص نتوانست از پیوت سالانه خود و ابر ایچیموکو عبور کند که این مطلب باعث شروع روند اصلاحی این شاخص گردید. شرط لازم برای صعودی شدن روند این شاخص در بلند مدت عبور از پیوت سالانه و خروج از ابرایچیموکو می باشد.

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی تصویر تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

منبع: کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن