تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

35
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسیReviewed by سایت تحلیلها on Aug 30Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسیتحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

نمودار روزانه

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار هفتگی

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی

شاخص فلزات اساسی، در تایم فریم روزانه پس از آخرین گام در مسیر صعودی خود، از محدوده ٢۴٠۴٩ واحد تا ٣٠٧۵٩ واحد توانست رشد کند و پس از آن با اشباع اندیکاتورها و برخورد به مقاومتهای استاتیک وارد اصلاح شده و هم اکنون در مسیر اصلاحی خودش با حمایتهای٢٨٢١٣و٢٧۴٠۴وحمایت معتبر محدوده٢۶٢٠٠تا٢۶۶٠٠روبروست. از نظر زمانی اولین محدوده تراکم زمانی نمودار در حدود٢هفته آینده را نشان میدهد و تا آن زمان انتظارمان از نمودار رفتار اصلاحی خواهد بود. اندیکاتورهای چارت پس از اشباع خرید در حال اصلاح و قرار گرفتن در محدوده اشباع فروش و تشکیل واگرایی مثبت هستند. در تایم فریم هفتگی هم پس از شکست خط روند نزولی بلند مدت در حال پولبک به این خط روند میباشد.

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن