تحلیل تکنیکال شاخص کل|نشانه های تغییر روند

1396
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص کل|نشانه های تغییر روندReviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 13Rating:

تحلیل تکنیکال شاخص کل|نشانه های تغییر روند

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

وضعیت نموداری و تکنیکی شاخص کل پیش روست.نوع داده های تحلیلی لگاریتمی و در اشل میان مدت و هریک از میله ها نماینده ی یک روز هستند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پس از انتشار اخبار مناسب سیاسی و آنچه که بازار چندین ماه است انتظار ان را می کشد شاهد یک رشد  13.5  درصدی از کف چنگال اندورز بودیم.اخیرا نیز با توجه به کلیت عرضه ها و فشار فروش و عجله ی حقوقی در نقل و انتقال سهام،بازار با یک گارد صعودی نسبت به خرید مواجه شده که با رسیدن به نقطه ی سقف روند نزولی 291 روزه استارت ریزش از آخر هفته ی پیش زده شد.در اسیلاتور های شخص قدرت نسبی روند در پارامتر بهینه اشباع خرید به خوبی دیده می شود.

با توجه به احتمال وجود خریدار در بازار و افق پیش رو می توان انتظار بازگشت دماسنج بازار سرمایه را حسب نسبت های معتبر فیبوناچی داشت.

با این تفاسیر رقم های  67670 / 66500 / 65300  می توانند محرک خوبی برای کم کردن سرعت ریزش باشند.برای کسب اعداد بالاتر نیاز به شکست عدد تاریخی  71300  واحد و تثبیت 2 روزه است.

تحلیل تکنیکال شاخص کل تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل|نشانه های تغییر روند

همچنین کاربران گرامی تحلیلها می توانند تحلیل سهمی را با سود 13 درصدی برای خرید فردا با کلیک بر اینجا مشاهده نمایند. 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن