تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

224
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت شما همراهان گرامی تحلیلها

با تحلیل شاخص کل در خدمت شما هستیم:

ابتدا توجه شما را به میانگین 15 روزه شاخص جبل می کنم همانطور که میبینید بارها و بارها به آن واکنش نشان داده است.بار آخر با برخورد به میانگین 15 روزه شاهد برگشت شاخص بوده ایم.هم اکنون این میانگین   80036  می باشد.اگر بتواند به این میانگین واکنش مثبت نشان دهد می توان به رشد دوباره ی بازار امیدوار بود و با توجه به اینکه آر اس ای(RSI) فردا حمایت دارد در صورت واکنش دادن به 80036 هدف بعدی شاخص 83691 واحد می باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

و اما در صورت شکست حمایت 80036 شاخص کل به سمت حمایت واگرایی منفی در آر ای تایید می شود و شاخص به سمت حمایت 79037 حرکت خواهد کرد.افراد کوتاه مدتی می توانند با شکست حمایت 800036 از بازار خارج و از حمایت بعدی شاخص پله ای وارد شوند و افراد میان مدتی می توانند تا

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

کاربران گرامی می توانند تحلیل دو شاخص خودرو و بانکی به عنوان دو گروه تأثیر گذار بر روی شاخص کل را از اینجا بخوانند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن