تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

239
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص کل بورسReviewed by سایت تحلیلها on Jun 11Rating: 4.0تحلیل تکنیکال شاخص کل بورستحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

با سلام خدمت شما کاربران گرامی تحلیلها

در ادامه با تحلیل تکنیکال شاخص کل در خدمت شما هستیم:


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار زیر تایم ساعتی نمودار شاخص کل را ملاحظه می‌کنید. طبق کانال رگرسیون حمایت 74677 واحدی در پیش است که با دایره مشخص‌شده است. این حمایت بسیار مستحکم می‌باشد و بعید است شاخص از این عدد بیشتر نزول داشته باشد.

image001 تصویرو اما اگر از زاویه‌ای دیگر به شاخص کل بنگریم متوجه خط حمایت سبزرنگ خواهیم شد که حمایت 75600 واحدی را در پیش دارد که با توجه به واگرایی مثبتی که در دو موج اخیر تشکیل‌شده به نظر می‌رسد اصلاح شاخص مدت زیادی به طول نینجامد و نهایتاً ده تا 15 روز دیگر از بین این دو حمایت (74677 و 75600) جهت خود را عوض کرده و شروع به صعود کند؛ بنابراین خرید در این دو هفته ریسک پایینی داشته و به‌احتمال‌زیاد شما را به سود خواهد رساند (البته در سهامی که ازنظر تکنیکالی در کف قرار دارند)

در صورت صعود اولین هدف شاخص مقاومت قبلی یعنی 81700 می‌باشد که امید می‌روند تا دوماه دیگر به این هدف برسد

image003 تصویر

عملکرد معرفی سهام جدول برگزیده بنیادی تا اردیبهشت ماه:

2 تصویر

buy-action تصویر

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن