بررسی روند حرکتی شاخص کل

1140
telegram nokhbegan-start
بررسی روند حرکتی شاخص کلReviewed by رضا حسین زاده on Feb 8Rating:

تحلیل تکنیکال شاخص کل :

اخر هفته ی پیش بود که با بررسی روند حرکتی شاخص کل در خدمتتان بودیم


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اشاره شد که با توجه به رشد اکثر نمادها در دو هفته ی اخیر رشد خوبی را تجربه کرده اند و اسیلاتورها به منطقه ی اشباع از خرید رسیده اند(برای کوتاه مدتی ها) احتمال تشدید عرضه ها برای ابتدای هفته زیاد هست ( تحلیل تکنیکال قبلی شاخص کل را اینجا بخوانید)

متاسفانه عرضه ها ی دیروز و امروز نفس شاخص رو برید و کندل بد قیافه ی امروز حاصل نبرد بین عرضه کنندگان و خریداران بود.

در تحلیل پیش هم اشاره کردیم که کسانی که در سود هستند ابتدای هفته فروخته و سیو سود کنید

مجددا همان توصیه را داریم

در نمادهایی که فردا میتوانید با سود خارج شوید حداقل یک پله فروخته و سیو سود کنید . مخصوصا نمادهایی که رشد خوبی در این دو هفته داشته اند. امشب در یک پست جداگانه به دو نمونه از این نوع سهام اشاره خواهیم کرد

در چارت زیر مشاهده میکنید که کراس نزولی به همراه کندل ریزشی اتفاق افتاده که حداقل برای کوتاه مدت میتواند قیمتها را تحت تاثیر قرار دهد

متاسفانه فعلا شاخص نتواسته از 65900 واحدی که فیبو ی بازگشتی از اخرین ریز موج نزولی میباشد عبور کند .

کسانی که قصد خرید دارند مقداری صبر کنند ؛ احتمالا در قیمت های پایینتری میتوانند خرید داشته باشند

93.11.19Daily تصویر شاخص کل

نکته: مطالب ارایه شده صرفا دیدگاه تکنیکالی و روانشناسی ما از بازار میباشد و هرگونه تصمیم خرید و فروش بر عهده ی خود معامله گر میباشد. سعی و هدف ما این است که بتوانیم دید متفاوت و جامعی را نسبت به بازار و سهام به کاربران ارایه بدهیم تا در تصمیم گیری برای معامله کمک حالشان باشد.

موفق باشید

 

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن