تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

88
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازیReviewed by سایت تحلیلها on Jan 7Rating: 4.0تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازیتحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

شاخص انبوه سازی در مدت 450 روز 51 درصد از ارزش خود را از دست داده و از سطح 1310 تا سطح 638 افت کرده است و اکنون در حالی به یک محدوده حمایتی قوی رسیده که در 246 روز قبل به این محدوده واکنش نشان داده بود و توانسته بود در مدت 98 روز بازدهی 64 درصدی را ایجاد کند. این بار در شاخص انبوه سازی تراز 100 فیبوی اکسپنشن دو موج نزولی هم در محدوده این سطح حمایتی قرار گرفته است. همپوشانی این دو می‌تواند به اعتبار این محدوده بیافزاید و محرکی برای شروع یک موج صعودی از این محدوده باشد. همچنین در تایم فریم روزانه، قیمت از میانگین متحرک سقف و کف 52 روزه خود فاصله زیادی گرفته است که این میانگین می تواند قیمت را به سمت خود بکشد. بهتر است نماد های این صنعت را زیر نظر گرفت.

نتیجه‌گیری: احتمال شروع یک رالی (موج) صعودی در این صنعت از این محدوده


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار 1 تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

نمودار 2 تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن