تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

94
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت همه کاربران گرامی سایت تحلیلها

در ادامه مطلب قصد داریم به بررسی شاخص گروه ساختمانی بپردازیم.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی

 تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی در فرم هفتگی :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این فرم باتوجه به قرارگیری گروه در کانال نزول و بازگشت از سقف 940 واحد شاهد رسیدن به مرز 746 واحد هستیم.توجه شود در بازه هفتگی ، گروه هنوز به اتمام روند خود نرسیده و واولین سطح حمایتی این فرم در 725 واحد است که باتوجه به WEEKLY میتواند یک تا 2 کندل دیگر یعنی 10 تا 15 روز دیگر زمان اصلاح داشته باشد.پس از آن شاهد رسیدن شاخص RSI به حمایت خود خواهیم بود.توجه شود ، کف اصلی گروه رسیدن به مرز 645 واحد است که در بازه میان مدت بین 15 تا 20 هفته رخ میدهد و به این حمایت اصلی خواهد رسید.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی در فرم روزانه:

در بررسی شاخص گروه انبوه سازی ، در بازه روزانه کم کم شاهد نزدیک شدن به اولین سطح حمایت که میتواند باعث بازگشت نماد ها شود خواهیم بود.باتوجه به تطبیق الگوی رفتاری با هارمونیک Total گسترسی ، میتواند تا باند 162FE یا مرز 162Prj یعنی در 735واحد ریزش داشته باشد.اصلاح در این باند کم کم به انتها خواهد رسید و شاهد بازگشت کوتاه خواهیم بود که هدفش در 764 واحد است.توجه شود این بازگشت در بازه 7 تا 13 روزه و شارپ و قدرتی نیست بلکه آرام و متعادل است.پس از رسیدن به مرز 765 واحد با عرضه رو به رو شده و شاهد بازگشت و  ریزش مجدد گروه خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه انبوه سازی در فرم ساعتی:

در بررسی شاخص گروه انبوه سازی در بازه ساعتی ، همچنان تداوم ریزش و شدل افت کندل ها را داریم که سهامداران گروه ، با وجود رسیدن شاخص RSI در اشباع فروش و منطقه OS در حال فروش هستند.قطعا دیگر چنین مکانی جای فروش نیست و آنهایی که فروشنده هستند در میان مدت خواهند دید که قیمتها بالاتر از نرخ های کنونی خواهد رفت.رفتار کنونی در حال کسب پتانسیل رشد کوتاه مدت به سمت 766 واحد واحد خواهد بود و بازگشت کنونی شاخص از مرز 730-735 واحد است که در حمایت دینامیکی و استاتیکی خواهد بود.بازگشت نوسانی شاخص بین 5 تا 9 روزه و متعادل خواهد بود و به صورت شارپ و قدرتی نیست.

در صورتیکه با اندیکاتور RSI آشنایی ندارید اینجا کلیک نمایید

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال 4 نماد لیدر گروه انبوه سازی
نوشته بعدیتحلیل بنیادی شپاس | نفت پاسارگاد
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن